Šobec 2023 je za nami…..

Kot sem napisal v naslovu, je akcija  ‘Šobec’ za nami. Z vidika predsednika TD Lesce gospoda Zlatka Kavčiča je dobro uspela, kar lahko preberete v njegovi zahvali K L I K .  No kar se pa mene tiče,  je pa malo drugače. Glede na število članstva in moje pisanje E-sporočil in objave na spletni strani,  sem pričakoval številčnejšo udeležbo. Res pa je tudi, da je udeležbo kar nekaj članom, ki so se opravičili in so se do sedaj redno udeleževali te akcije, s katero se zahvalimo TD Lesce za denarno podporo, to preprečila bolezen, služba, itd. Še dobro, da so se nam pridružili Marta, Irena in Boris, ki so reševali številčnost naše ekipe. Najlepša jim hvala, hvala pa tudi Damjanu in Vojku, ki sta jih pripeljala s seboj.

Pričakal in pozdravil nas je direktor TD Lesce, gospod Peter Kavčič in nam povedal kje bomo čistili. Seveda nas ni pozabil priti pozdravit tudi predsednik TD Lesce, gospod Zlatko Kavčič.  Po opravljeni nalogi smo bili povabljeni, v pred parimi leti zgrajeno restavracijo, na dober golaž s polento, pijačo in po želji še kavico. Za tako  lepo gesto direktorja Petra Kavčiča, se mu v imenu vseh udeležencev javno zahvaljujem.  Torej, če potegnem črto, imeli smo se lepo, malo smo grabili, malo smo se pogovarjali –  družili, pa še vreme nam je bilo naklonjeno. Na sončku v naravi in žuborenju Save Bohinjke, je bilo prav lepo. Na koncu mi seveda ostane še , da naštejem naše člane, ki se zavedajo pomena te akcije in so se vabilu odzvali, da se jim v imenu UO in mene osebno zahvalim. Hvala tudi vsem, ki se iz tega ali onega razloga niste mogli udeležiti in ste se opravičili.  Čast kluba smo reševali: Damjan – S55TB z YL Marto, Andrej – S59AZ,  S5Jože – S54PT, Rafko – S58E, Vojko – S56JWS z Ireno in Borisom in jaz – S52KT.

73 Cveto – S52KT

 

Leave a Reply