Šobec 2022, še enkrat….

Že kar nekaj dni je minilo od zadnje sobote, ko smo na Šobcu, lahko rečem ‘ z grabljami v rokah, reševali čast in dobro ime kluba’.

Po triletnem zatišju, smo bili od TD Lesce, ki upravlja vodenje kampa, in nam vsako leto nameni nekaj finančnih sredstev, zopet povabljeni na čistilno akcijo. Letos je bilo malo drugače kot smo bili navajeni iz prejšnjih let. Povabljen je bil samo naš klub in Rdeči Križ Lesce, druga leška društva, ki sodelujejo s TD Lesce so imela druge termine. Pričakal in pozdravil nas je direktor TD Lesce gospod Peter Kavčič, povedal kje bomo čistili in se nam z grabljami v rokah pridružil. Ko smo očistili, skupaj z dvema predstavnikoma RK Lesce, za nas določeno površino kampa, smo bili povabljeni v restavracijo na toplo malico, pijačo in po želji še kavico. Za tako  lepo gesto direktorja Petra Kavčiča, se mu v imenu vseh udeležencev javno zahvaljujem. Na koncu mi seveda ostane še , da naštejem naše člane, ki so se vabilu odzvali in se jim v imenu UO in mene osebno zahvalim. Hvala tudi vsem, ki se iz tega ali onega razloga niste mogli udeležiti in ste se opravičili.  Čast kluba smo reševali: Damjan – S55TB z YL Marto, Darko – S57AX, Matjaž – S57OXA, Jure – S57AJJ, Vojko – S56JWS, Marijan – S52TC, Sergeja – S59SW, Aleš – S56AW in jaz.

73 Cveto – S52KT

Leave a Reply